Ogenblikje

Wedstrijdprogramma

 

COVID-19

We hebben nog steeds te maken met het Corona virus.
Wij verzoeken onze leden dan ook zich op de hoogte te brengen (voor zover dat ze dat nog niet zijn) van de maatregelen die van kracht zijn in het land c.q regio waar gebiljart wordt, en deze ook op te volgen.

  • Alle poules
  • Poule A
  • Poule B
  • Poule C
  • Poule D
  • Alle teams
  • Babbelz
  • Buurman & Buurman 1
  • Buurman & Buurman 2
  • Het Chaamsche Wapen
  • D.B.Z.
  • Diamonds
  • 't Ginneken
  • 't Haasje
  • BV Haasje Over
  • 't Hoekske
  • 't Jachthuis
  • De Kei
  • Krijt Uw Topje
  • De Kromme Keu
  • Parkzicht 1
  • Parkzicht 2
  • Parkzicht 3
  • 't Pleintje 1
  • 't Pleintje 2
  • 't Pleintje 3
  • Café De Polder
  • Café Roeloffs 1
  • Café Roeloffs 2
  • De Statie 1
  • De Statie 2
  • De Statie 3
  • De Statie 4
  • Tourmalet A
  • Tourmalet B
  • Het Witte Schaap
  • W.S.N
vrijdag 18 september 2020 19:30u.
Buurman & Buurman 2 - Parkzicht 1
zaterdag 19 september 2020 14:00u.
BV Haasje Over - 't Pleintje 3
Parkzicht 3 - Café Roeloffs 2
donderdag 24 september 2020 19:30u.
Parkzicht 2 - Buurman & Buurman 1
vrijdag 25 september 2020 19:30u.
W.S.N - Diamonds
De Kei - 't Hoekske
De Statie 3 - Tourmalet B
zaterdag 26 september 2020 14:00u.
't Pleintje 1 - Krijt Uw Topje
Café Roeloffs 1 - De Statie 1
Café De Polder - Het Chaamsche Wapen
maandag 28 september 2020 19:30u.
't Pleintje 3 - De Statie 2
woensdag 30 september 2020 19:30u.
't Ginneken - Tourmalet A
vrijdag 2 oktober 2020 19:30u.
De Statie 4 - 't Haasje
zaterdag 3 oktober 2020 14:00u.
Parkzicht 1 - BV Haasje Over
Babbelz - De Kromme Keu
D.B.Z. - Buurman & Buurman 2
't Jachthuis - Parkzicht 3
Café Roeloffs 2 - Het Witte Schaap
woensdag 7 oktober 2020 19:30u.
De Statie 1 - 't Pleintje 1
Tourmalet B - Café De Polder
donderdag 8 oktober 2020 19:30u.
't Pleintje 2 - De Statie 3
vrijdag 9 oktober 2020 19:30u.
Krijt Uw Topje - Parkzicht 2
zaterdag 10 oktober 2020 14:00u.
Buurman & Buurman 1 - W.S.N
Diamonds - Café Roeloffs 1
Het Chaamsche Wapen - De Kei
woensdag 14 oktober 2020 19:30u.
Tourmalet A - Café Roeloffs 2
vrijdag 16 oktober 2020 19:30u.
Buurman & Buurman 2 - Babbelz
De Statie 4 - 't Ginneken
zaterdag 17 oktober 2020 14:00u.
Parkzicht 1 - 't Pleintje 3
De Kromme Keu - De Statie 2
BV Haasje Over - D.B.Z.
't Haasje - Parkzicht 3
't Jachthuis - Het Witte Schaap
dinsdag 20 oktober 2020 19:30u.
't Hoekske - Het Chaamsche Wapen
woensdag 21 oktober 2020 19:30u.
De Statie 1 - Krijt Uw Topje
vrijdag 23 oktober 2020 19:30u.
W.S.N - Parkzicht 2
De Kei - Tourmalet B
zaterdag 24 oktober 2020 14:00u.
't Pleintje 1 - Diamonds
Café Roeloffs 1 - Buurman & Buurman 1
Café De Polder - 't Pleintje 2
maandag 26 oktober 2020 19:30u.
't Pleintje 3 - De Kromme Keu
woensdag 28 oktober 2020 19:30u.
't Ginneken - 't Haasje
zaterdag 31 oktober 2020 14:00u.
D.B.Z. - Parkzicht 1
De Statie 2 - Buurman & Buurman 2
Babbelz - BV Haasje Over
Café Roeloffs 2 - De Statie 4
't Jachthuis - Tourmalet A
woensdag 4 november 2020 19:30u.
Tourmalet B - 't Hoekske
donderdag 5 november 2020 19:30u.
Parkzicht 2 - Café Roeloffs 1
't Pleintje 2 - De Kei
vrijdag 6 november 2020 19:30u.
Krijt Uw Topje - W.S.N
De Statie 3 - Café De Polder
zaterdag 7 november 2020 14:00u.
Diamonds - De Statie 1
Buurman & Buurman 1 - 't Pleintje 1
Parkzicht 3 - Het Witte Schaap
woensdag 11 november 2020 19:30u.
't Ginneken - Café Roeloffs 2
Tourmalet A - Parkzicht 3
vrijdag 13 november 2020 19:30u.
Buurman & Buurman 2 - De Kromme Keu
De Statie 4 - 't Jachthuis
zaterdag 14 november 2020 14:00u.
D.B.Z. - 't Pleintje 3
Parkzicht 1 - Babbelz
BV Haasje Over - De Statie 2
't Haasje - Het Witte Schaap
dinsdag 17 november 2020 19:30u.
't Hoekske - 't Pleintje 2
woensdag 18 november 2020 19:30u.
De Statie 1 - Buurman & Buurman 1
vrijdag 20 november 2020 19:30u.
De Kei - De Statie 3
zaterdag 21 november 2020 14:00u.
Diamonds - Krijt Uw Topje
Café Roeloffs 1 - W.S.N
't Pleintje 1 - Parkzicht 2
Het Chaamsche Wapen - Tourmalet B
maandag 23 november 2020 19:30u.
't Pleintje 3 - Buurman & Buurman 2
woensdag 25 november 2020 19:30u.
Tourmalet A - Het Witte Schaap
zaterdag 28 november 2020 14:00u.
Babbelz - D.B.Z.
De Kromme Keu - BV Haasje Over
De Statie 2 - Parkzicht 1
Café Roeloffs 2 - 't Haasje
't Jachthuis - 't Ginneken
Parkzicht 3 - De Statie 4
donderdag 3 december 2020 19:30u.
Parkzicht 2 - De Statie 1
't Pleintje 2 - Het Chaamsche Wapen
vrijdag 4 december 2020 19:30u.
Krijt Uw Topje - Café Roeloffs 1
W.S.N - 't Pleintje 1
De Statie 3 - 't Hoekske
zaterdag 5 december 2020 14:00u.
Buurman & Buurman 1 - Diamonds
Café De Polder - De Kei
woensdag 9 december 2020 19:30u.
't Ginneken - Parkzicht 3
vrijdag 11 december 2020 19:30u.
De Statie 4 - Het Witte Schaap
zaterdag 12 december 2020 14:00u.
Babbelz - 't Pleintje 3
BV Haasje Over - Buurman & Buurman 2
D.B.Z. - De Statie 2
Parkzicht 1 - De Kromme Keu
't Haasje - Tourmalet A
Café Roeloffs 2 - 't Jachthuis
dinsdag 15 december 2020 19:30u.
't Hoekske - Café De Polder
woensdag 16 december 2020 19:30u.
De Statie 1 - W.S.N
Tourmalet B - 't Pleintje 2
zaterdag 19 december 2020 14:00u.
Buurman & Buurman 1 - Krijt Uw Topje
't Pleintje 1 - Café Roeloffs 1
Diamonds - Parkzicht 2
Het Chaamsche Wapen - De Statie 3
POULE A
1. 't Pleintje 1 0 0
2. De Statie 1 0 0
3. Parkzicht 2 0 0
4. W.S.N 0 0
6. Diamonds 0 0
POULE B
1. D.B.Z. 1 4
2. De Statie 2 1 4
3. Babbelz 1 2
4. 't Pleintje 3 0 0
5. Parkzicht 1 0 0
8. De Kromme Keu 1 0
POULE C
2. 't Jachthuis 1 4
3. Tourmalet A 1 4
4. De Statie 4 1 2
5. 't Haasje 1 2
6. Parkzicht 3 0 0
8. 't Ginneken 1 0
POULE D
1. 't Pleintje 2 0 0
2. De Statie 3 0 0
4. Tourmalet B 0 0
5. De Kei 0 0
7. 't Hoekske 0 0